Scarreds (reaktywacja - propozycje mile widziane)

Forum gildii Scarreds

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-05-03 13:08:55

 Quelthallas

Administrator

2631307
Zarejestrowany: 2011-04-10
Posty: 14
Punktów :   

Scarpetus

Piotr, 37 lat, żona i córka oraz pies beagle. Mieszkam w Świnoujściu (wcześniej Bydgoszcz). Zainteresowania - mmorpg, horrory (Masterton, King), technika (komputery, laptopy, palmtopy, komórki, itp)

Offline

 

#2 2011-05-10 19:37:00

 Gulala

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Scarpetus

Damian 17 na karku Lubie wszystko co działa na prąd z zainteresowania grafik monter i inne bajery komputerowo programowe. Chodze do szkoly na 1 rok biochema w liceum mieszkam z rodzinką w domciu

Offline

 

#3 2011-05-15 14:11:28

mamstajla

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Scarpetus

Daniel, rocznik '82, lat 29. Pracuje i mieszkam w Ełku, samotny heh, studia skończone inżynieria komputerowa, interesuje się grafiti, kompami i wszystkim co jest z nimi zwiazane oraz grami. nie palę, nie "nadużywam" alkoholu.

słucham techno nonstop



cieszę się że przypadkowo trafiłem do tej gildii ;D


cenie to sobie bardzo ...

Ostatnio edytowany przez mamstajla (2011-05-15 14:12:29)

Offline

 

#4 2011-05-22 04:18:51

Issei

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Scarpetus

Bartosz wojem mężnym i zacnym z grodu Toruńskiego jest. 26 wiosen spędził już na tym łez padole i jakoś nie myśli o zakończeniu w ten sposób swej kariery, wszak jeszcze wiele do zdobycia w życiu. Pracuje dzień w dzień dzielnie, nie ugina się przed przeciwnościami losu. Trzeba pracować dłużej, to pracuje. Karci gry na konsoli i kompie zacnie. Nie daje im spokoju. No chyba, że wyskoczy pojeździć rowerem z zacną swą załogą. Odkąd ciepło się zrobiło to na rowerze spędza większość swojego wolnego czasu. Muzyki słucha ciągle, jakiej? Szukaj na last.fm profilu mad-clown. Filmy oglądać też by mógł stale, ale gdyby tak robił, to kiedy by grał? Studia zamierza ogarnąć -- te takie w zawodzie

Offline

 

#5 2011-05-22 16:29:45

Nani

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Scarpetus

Tomasz (Adonises i Nowter) 18 lat mieszka w Ciscu niedaleko Żywca po zawodówce niestety:). Zainteresowania dziewczyny XD muza szczególnie rock, kopiowanie i tworzenie rysunków. I ogólnie to tyle bo niezbyt lubię się rozpisywać :-)

Offline

 

#6 2011-08-03 22:46:36

Aneztezjolog

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Scarpetus

Damian(Cichy) 21 lat juz jutro ^^ mieszkam w Tarnobrzegu, interesuje sie mechaniką, skonczylem zawodówke elektromechanika pojazdów samochodowych, robię zaocznie technikum, zajmuje sie mechaniką pojazdowa, oraz jestem kierownikiem serwisu STIHL i BOSCH ale oczywiscie naprawiamy wszystkie elektronarzędzia i urządzenia spalinow. Słucham Rocka Metalu oraz RAC, uwielbiam PIWO:) to by bylo raczej na tyle

Offline

 

#7 2011-08-04 03:45:43

Loda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Scarpetus

Dominik 20 lat,znajomi na mnie wołaja Hedziu , kawaler,jestem z Krakowa, posiadam piesa  Nuke.
Interesuje się grami mmo rpg ,strategiami ,strzelankami,turowkami(heroes3), sportem -czynnie pilka nozna ,jogging, biernie - hokej(Cracovia) ,snooker,pilka nozna (Cracovia), tenis,siatkówka,boks i sztuki walki.
Lubię oglądać horrory,filmy akcji, komedie, dramaty historyczne i filmy o 2 wojnie swiatowej.
Ciekawi mnie świat matematyki,fizyki,geografii(geodezja),oraz 2 wojny swiatowej i oręża dziejów oręża polskiego.
Tak apropo kucharze:P szkole język angielski na spotkaniach z grupami z zza granicy np z USA,Anglii,Izraela,Australii.
Jestem nerwowy gdyż mam problemy z tarczycą więc prosze o zrozumienie Staram się panować nad sobą:P
Dodatkowym moim  hobby jest pisanie wierszy

Ostatnio edytowany przez Loda (2011-08-04 03:47:52)

Offline

 

#8 2011-08-04 13:42:36

PanKomoda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Scarpetus

Kuba, lat 16. Lubie grac na gitarze i mam zespól. Slucham Slipknota. Mieszkam w Czeladzi. Dla znajomych jestem Lucky albo Czumak. Lubie ogladac horrory i filmy wojenne, jak i komedie i sajens fikszyn. Gram w wowa od tygodnia i nie ogarniam

Offline

 

#9 2011-08-06 10:43:09

Splash

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Scarpetus

Michał 35 krzyżyków ... rodzinka 2+2+chomik ;p Lubelskie

zainteresowania: mmorpg <L2 - 6 latek, WOW - 3 m-ce>, muzyka <stary dobry Rock>, komputery i technika GSM

Offline

 

#10 2011-08-07 02:29:08

Darknen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Scarpetus

Jędrzej, 20 lat, mieszkam w woj. wielkopolskim. Student polibudy. Rzadko pije, nigdy nie pale. Zainteresowania mmorpg, strategie rpg, wedkarstwo, transport, muzyka (melodeath \m/)

Offline

 

#11 2011-08-07 12:20:07

 Akerspaark

Nowy użytkownik

8622234
Skąd: Padew Narodowa
Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Scarpetus

Dominik, rocznik '93, mieszkam w Padwi Narodowej, w takiej malutkiej mieścince na podkarpaciu właśnie zacznę 3 rok w LO. Jako że pisanie o sobie nigdy mi nie wychodziło to nie miejcie mi za złe że mało w tym będzie sensu
interesuję się oczywiście grami, począwszy od Wowa, przez Wiedźmina, całą serie Heroes of Might & Magic, Prince of Persia, Empire Earth, Gothic I i II, Overlord, Fable, Kotor i wiele, wiele innych, za dużo by wymieniać na raz interesuje mnie również fantastka, książki od Tolkiena przez Mortki aż po Sapkowskiego, sztuka, a to już ogólnie, muzyka najróżniejszej maści, troszkę próbuję swych sił w poezji, piszę ostatnio opowiadanie fantasy, staram się jakoś rozwijać hobby związane z fantasy i tworzeniem czegokolwiek
no to chyba byłoby tyle

Offline

 

#12 2011-08-14 21:59:14

Alma

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Scarpetus

Mhm, standardowo kobiet się o wiek nie pyta, ale z okazji bycia geekiem chyba możemy to uchylić.
Martyna, rocznik '88, socjolożka, Warszawa, przyszły Imperator i stety albo niestety grammar nazi.
Maniaczka: RPGów fabularnych i szeroko pojętej fantastyki (steampunka, Neuroshimy[!!!]), tańca z ogniem i czegóżtam jeszcze... mol książkowy i ciota komputerowa w jednym (ultimate combo).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilcza.pun.pl www.thunder.pun.pl www.hustla.pun.pl www.skiexpressbus.pun.pl www.headofwar.pun.pl