Scarreds (reaktywacja - propozycje mile widziane)

Forum gildii Scarreds


#1 2011-05-10 19:46:29

 Gulala

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 2
Punktów :   

Inne gry

Jak to mówią "nie samym WOW`em żyje człowiek", dlatego pomyślałem że chcieli byście sie pochwalić i podzielić przeżyciami związanymi z przechodzeniem innych gier bądź nabijaniu lvl To ja pierwszy

Trylogia prince of persji znana juz na pamięć mirrors edge i assassins creed 100% bijjjaaaaacz gothic lekko smyrnięty ale ostro wysmagany Dark Mesiah. Quake i unreal turnament dwójka z moich wychowawców za dziecka. i oczywiście Mortal kombat... najnowszej części już mówię get over here
A największe rozczarowanie hmmmm z pewnością Metin totalne dno dla niewyżytych ludzi

Offline

 

#2 2011-05-15 14:06:27

mamstajla

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Inne gry

izzylee ma knight'a w tibi na wysokim lvl, wiec lubi grindować na mobach, i farmić generalnie ally, moby i itemki - ja tez lubie

ja w swoim życiu przeszedłem wiele gier na singiel player'ze gro call of duty, colin mc rally, need for speed, etc. w wowa gram od 3 lat, wcześniej na moltenie, sangrealu, przeszedłem na ten serwer bo denerwowaly mnie tam czeste dc, i kolejki.

pozdrawiam

Offline

 

#3 2011-08-14 21:52:03

Alma

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Inne gry

ja jestem zdania, że nie ma nic ponad Planescape'a -> najlepszy RPG w jakiego kiedykowiek grałam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerekstraklasa.pun.pl www.stowarzyszeniexxx.pun.pl www.oldtimerchojnow.pun.pl www.bap-poland.pun.pl www.budownictwo91b7.pun.pl